Lorik Cana luan në ndeshjen e legjendave me Drogba, pa mëshirë ndaj Nasri: Kishin ardhur të dy në një

Lorik Cana ka luajtur ndeshjen mes legjendave të Marsejës dhe UNICEF. Ish-futbollisti shqiptar ishte në fushën e lojës me yje të tjerë ku spikat Drogba, por tërësisht jashtë forme ishte Nasri.

Ky i fundit kishte shtuar shumë peshë. Intervista e Lorik Canës pas ndeshjes ka marrë jehonë të madhe mes batutës: “Kishin ardhur të dy, Nasri dhe Samir”, tha Cana. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online