Lojtari shqiptar do të ketë fatin e madh, si trajner i ri pritet të vijë Frank Lampard

0

Norwich ndodhet në vendin e fundit në tabelë dhe numëron vetëm pesë pikë në 11 ndeshjet e para të Premier League. Për drejtuesit e klubit është momenti për të zëvendësuar trajnerin, teksa ka ende kohë për të ndryshuar situatën deri në fundin e kampionatit.

Sipas mediave britanike Norwich po mendon që të sjellë një emër të njohur si Frank Lampard. Pritet që kjo marrëveshje të zyrtarizohet pas disa orësh, ndërsa kjo lëvizje do të ndihmonte jo pak edhe në rritjen e Milot Rashicës. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.