Takimet e Superiores/ Goli i vitit në Superiore! Shihni çmendurinë te Kastrioti, realizon nga këndi i pamundur

0

Rikthehet Superliga e Shqipërisë për të gjithë sportdashësit shqiptarë, ku do të luhen të gjitha ndeshjet e javës së katërt. Në orën 13:45 kanë nisur të luhen sfidat Apolonia-Partizani, Tirana-Bylis dhe Skënderbeu-Kastrioti, ndërsa në 16:45 do të pasojnë përballjet Kukesi-Laçi dhe Teuta-Kukësi. Më poshtë mund të ndiqni rezultatet në kohën reale dhe njëkohësisht videot nga golat në këto takime:

Apolonia-Partizani 0-3 Bitri 41′, Bardhi 58′, Idrizaj 80′

Tirana-Bylis 0-0

Skënderbeu-Kastrioti 0-2 De Sanatana 41′, Okegbugu 61′

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.