Mesi, mungesë misterioze në Malaga

0

Lionel Mesi nuk do të luajë sot kundër Malagas. Lajmi është dhënë nga Barcelona, që ka komunikuar se ylli argjentinas do të mungojë “për arsye personale dhe vendin e tij në skuadër e merr Jerri Mina”.

Mesi ishte përfshirë në listën e publikuar dje dhe duhej të luante titullar sot, si zakonisht, ndaj diçka serioze ka ndodhur dhe më vonë do te mësohen detaje.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.