Latifi tremb rivalët e Vllaznisë në Ligën e Konferencës, media boshnjake: Te Shiroki vetëm do e ëndërronin

Vlaznia ka bërë goditjen e bujshme në merkato, duke arritur marrëveshjen me Liridon Latifin. Sulmuesi shqiptar rikthehet në Shqipëri pas një eksperience të pasur edhe jashtë vendit. Por afrimi i ri i ka dhënë efektet e para, teksa në Bosnje dhe Hercegovinë kanë nisur të tremben.

Media boshnjake “Jabuka.tv“ e hap artikullin e saj me titullin: “Vllaznia solli një lojtar me një pagë që lojtarët e Shiroki Brijeg vetëm do e ëndërronin“. Shiroki Brijeg do të jetë rivali i shkodranëve në turin e parë të Ligës së Konferencës, por duket se diferencat në buxhet midis tyre janë të dallueshme./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online