Largimi nga Shqipëria, Konte kujtohet për De Biazin

0

Xhani de Biazi është larguar nga Shqipëria dhe s’do të kthehet më. Të paktën s’do ta bëjë si trajner, pasi mund të vijë për pushime, në të ardhmen, pasi e duan të gjithë dhe ndihet si në shtëpi, nisur edhe nga nënshtetësia.  Sakaq, në telefonin e tij mesazhet e përzemërta kanë qenë të shumta. Mes tyre edhe emra të mëdhenj, deri te Antonio Konte, që u shpall kampion në Premier League me Çelsin. Të gjithë pro trajnerit, që nuk është ndjerë vetëm, edhe pse do të kishte dashur një largim më të përzemërt.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.