Largim i rëndësishëm nga Partizani, futbollisti ikën drejt vendlindjes dhe gjen shtetin e ri ku do të vazhdojë karrierën

0

Lukas Kardozo është larguar nga Partizani. Një vendim i rëndësishëm ka ardhur nga lojtari që zgjedh të mbylli eksperiencën e tij me të kuqtë. Ky është raportimi i Supersport, ndërsa braziliani ka ikur në vendlindje, Brazil, për t’u rikuperuar nga dëmtimi.

Ndërkohë e ardhmja e tij pritet që të jetë në Kazakistan. Rreth tre sezone e gjysmë për Kardozon te Partizani që e ka mbyllur kontratën me konsensus të dy palëve. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online