LAJM I FUNDIT/ Vllaznisë i largohet një tjetër lojtar me peshë, Marku largohet nga Shkodra

Pas Liridon Latifit dhe Erdenis Gurishtës, një tjetër lojtar me peshë është larguar nga Vllaznia. Klubi shkodran ka njoftuar përmes faqes zyrtare në “Facebook” se Herald Marku nuk do të jetë më pjesë e kuqebluve. Vllaznia falenderon lojtarin për kontributin e dhënë dhe i uron suksese në karrierën e tij.

“KF Vllaznia bën të ditur se nga sot ka mbyllur bashkëpunimin me futbollistin Herald Marku. Rrugëtimi i ti i dytë me fanellën kuqeblu merr fund këtu. E falenderojmë për gjithçka ka dhënë për skuadrën tonë dhe njëkohësisht i urojmë suksese në karrierën e tij të mëtejshme“, ka njoftuar klubi Vllaznia./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online