LAJM I FUNDIT/ Tirana mëson rivalin në Europë, fati i qesh Vllaznisë me Lienfield dhe Egnatia gjen skuadrën e Armenisë

Pak minuta më parë është mësuar shorti edhe për ekipet shqiptare në Conference League. Tirana do të përballet me Dinamo Tbilisin.

Nga krahu tjetër fati i qesh Vllaznisë që do të përballet me Lienfield. Sa i përket Egnatias, ekipi i Tetovës do të luajë për herë të parë në Europë dhe para saj sheh armenët e Araat Armenia. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online