LAJM I FUNDIT/ Shqipëria publikon formacionin zyrtar ndaj Andorrës! Uzuni-Seferi janë rrezikshmëria, ka vend edhe për Roshin

Shqipëria do ta mbylli aventurën e saj në kualifikueset e Botërorit kundër Andorrës. Me një fitore, kuqezinjtë sigurojnë përfundimisht vendin e tretë dhe lënë mbrapa Hungarinë, por ëndrra për të shkuar në Botëror është mbyllur.

Para zhvillimit të kësaj përballje, jemi njohur edhe me formacionin zyrtar që është vendosur nga Reja. Nuk ka shumë surpriza, teksa dyshja e sulmit i është besuar Uzunit dhe Seferit, ndërsa në portë gjendet Strakosha. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online