LAJM I FUNDIT/ Për herë të parë luan si titullar në Serinë A, shansi i madh i Kristjan Asllanit vjen ndaj Romës

0

Kristjan Asllani luan për herë të parë si titullar n Serinë A. Mesfushori shqiptar është zgjedhur nga minuta e parë nga trajneri Inzaghi. E gjitha kjo për shkakun e mungesës së Brozovic për shkak kartonësh.

Ndërkohë përballja e Interit do të jetë kundër Romës së Mourinhos. Një duel interesant që vlen për t’u parë dhe do të nis nga ora 18:00. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.