LAJM I FUNDIT/ Njihuni me formacionin zyrtar të Shqipërisë ndaj Arabisë Saudite! Bitri-Turkaj dhe shumë lojtarë të Superiores, ja zgjedhja e Rejës

Shqipëria ka publikuar formacionin zyrtar sa i përket miqësores me Arabinë Saudite. Reja ka menduar që të provojë lojtarët e Superiores në këtë takim. Ashtu siç edhe pritej, sulmi i ka takuar Cikalleshi-Xhixha. Më poshtë gjeni futbollistët që do ta nisin nga minuta e parë. “Kastrati, Gurishta, Bitri, Turkaj, Marku, Mala, Deliu, Mucolli, Hadroj, Cikalleshi, Xhixha”. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online