LAJM I FUNDIT/ Le të mbyllen njëherë e mirë polemikat në Shqipëri, Pochetino lë jashtë Armando Brojën për Arsenalin

Në mediat shqiptare u ngritën shumë hipoteza dhe polemika nëse Armando Broja zgjodhi që të braktiste Shqipërinë për të vazhduar stërvitjen që të luante me Chelsea-n, pse jo me fanellën e titullarit kundër Arsenalit.

Por kjo nuk rezulton e vërtetë! Pak minuta më parë, Pochetino doli në një konferencë për shtyp ku zyrtarizoi mungesën e Armando Brojës për ndeshjen me Arsenalin. Trajneri theksoi se Broja ka një problem me gjurin pas ardhjes nga Shqipëria, por nuk duket diçka serioze dhe pritet që sulmuesi të jetë gati për ndeshjen e radhës, duke humbur përballjen me Arsenalin. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online