LAJM I FUNDIT/ Hidhet shorti në Europa League, Barcelona-Manchester United luhet në himnin e gabuar

0

Gjatë ditës së sotme është hedhur edhe shorti i Europa League. Mes tyre vjen super ndeshja mes Barcelonës dhe Manchester United që luhet në himnin e gabuar pasi do t’i shkonte përshtat Champions League.

  • Barça-Manchester United
  • Juventus-Nantes
  • Sporting-Midtjylland
  • Shakhtar-Rennes
  • Ajax-Union Berlin
  • Bayer Leverkusen-Monaco
  • Sevilla-PSV Eindhoven
  • Salzburg-Romë
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.