Laçi e Luftëtari me më të mirët, kupa vlen shumë

Laçi e Luftëtari përballen sot në Laç, në vajtjen e çerekfinaleve të Kupës së Shqipërisë, sfidë me shumë rëndësi për të dyja palët.

Laçi ka zgjedhur të hedhë në fushë më të mirët dhe kthehet edhe mesfushori i rëndësishëm Eskerda.

Ndërkaq, Luftëtari shkëlqeu ndaj Skënderbeut dhe trajneri Hasan Lika nuk bën ndryshime.

Kupa e Shqipërisë, çerekfinale vajtje

E mërkurë, ora 14.00, Laç

LAÇI: Selmani, Fangaj, Gjoni, Qaqi, Sefgjini, Jonuzi, Shtubina, Eskerda, Nika, Uzini, Rexhinaldo.

LUFTËTARI: Ruçi, Xhekson, Beqiri, Jakovljeviç, Liçaj, Aleksi, Ramadani, Rroca, Bregu, Abazaj, Shkurtaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online