Alhasan debuton te Teuta, Radas jashtë dhe Skënderbeu bën ndryshime në Durrës

0

Skënderbeu ndeshet sot me Teutën në kupë dhe trajneri Ilir Daja nuk do të ketë sot gati sulmuesin Ali Soue, i cili pritet të kthehet në mbrëmje nga Gambia. Mungon edhe Afrim Taku, që kthehet pas 10 ditësh nga Amerika. Një mungesë e sigurt është edhe ajo e Suad Sahitit, pasi lojtari nuk është 100% gati, ashtu si dhe Leonit Abazi.

Marko Radas mungon për pezullim dh zëvendësohet nga Fidan Aliti, ndaj ndryshimet në formacion janë të shumta.

Kupa e Shqipërisë

1/4-at finale, vajtje

E mërkurë, 31 janar, ora 14.00

TEUTA – SKËNDERBEU 

Teuta: Moçka – Gjorgjievski, Hrkaç, A. Bilali, Alhasan – Hila, Mustafov – Çyrbja, Karimi, Beqja – Latif

Skënderbeu: Shehi – Vangjeli, Aliti, Jashanica, Mici – Osmani – Nimaga, Lilaj, Gavazaj, Xhejms – Vila

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.