VIDEO/ “Ky gol edhe për presidentin e Laçit”, Lushkja: Tani kam Kombëtaren më afër

Regi Lushkja ka luajtur ndeshjen e fundit ndaj Partizanit. Si një kornizë e bukur, super goli i këtij lojtari vendosi historinë e ndeshjes që foli në favor të Laçit.

I ftuar në Sport Magazine që transmetohet në Ora News, Lushkja tha: “Kisha emocione të forta, goli ishte si qershia mbi tortë.

Padyshim që ky gol dhe meritë shkon pë presidentin Laska pasi lejoi rrugëtimin tim, megjithëse kanë nevojë për mua. Sigurisht që Kombëtarja është më afër tani, por unë duhet të bëj mirë te klubi”, tha Lushkja. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online