Ky frikacak dhe lojtar arrogant! Zbulohet kërkesa e Neymar, kërkonte të ishte i pesti në penalltinë e Brazilit

Neymar kishte një kërkesë për trajnerin Tite. Ylli i PSG i kërkoi teknikut të tij që të gjuante penalltinë e fundit, në mënyrë që ishte heroi që të dërgonte Brazilin në gjysmëfinale. Por kjo skemë nuk funksionon gjithmonë, madje Neymar nuk arriti dot as të godiste këtë herë.

Nga hero, në syrin e tifozëve, veçanërisht atyre brazilianë, tashmë Neymr është kthyer në një frikacak dhe person arrogant që kërkon të marrë jehonën e shokëve të skuadrës. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online