Kuqezinjtë, “fqinjë” me Trabzonsporin

0

Kombëtarja kuqezi është duke u stërvitur në Antalia për sfidën miqësore përballë Turqisë së Luçeskut, por “Sport Ekspres” ka arritur të zbulojë se në kompleksin ku edhe po stërviten djemtë e Panuçit, edhe skuadra e Trazbonsporit është duke kryer përgatitjet. Edhe pse pa shumë futbollistë kryesorë, si Juraj Kucka dhe Hoze Sosa (kanë veshur vjet fanelën e Milanit). Kujtojmë që kuqezinjtë janë duke u stërvitur në kompleksin stërvitor “Arkadia” në Antalia, tepër luksoz.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online