Kupa e Shqipërisë ngre siparin për këtë sezon, ja të gjitha përballjet që luhen ditën e nesërme

Kupa e Shqipërisë do të ngrejë siparin për sezonin e ri 2021/2022. Të gjitha ndeshjet do të luhen ditën e nesërme të ndara në 2 fasha oraresh. Përballjet e grupit B do të zhvillohen në orën 13:30, ndërsa ato të grupit A në orarin 16:00.

Faza e 1/16-ve rezervon ndeshje të lehta në letër për ekipet e mëdha të “Abissnet Superiores“, megjithatë në futboll nuk ka asgjë të pamundur dhe gjithçka duhet fituar në fushën e lojës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Grupi A, ora 16:00

Veleçiku-Skënderbeu

Luzi 2008-Teuta

Tërbuni-Partizani

Erzeni-Dinamo

Besëlidhja-Burreli

Vora-Korabi

Shkumbini-Tirana

Oriku-Bylis

Grupi B, ora 13:30

Labëria-Vllaznia

Maliqi-Kukësi

Turbina-Egnatia

Lushnja-Tomori

Elbasani-Kastrioti

Flamurtari-Apolonia

Besa-Pogradeci

Butrinti-Laçi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online