Kukësi niset për në Turqi, Shkodra dhe disa të rinj me vete

0

Kukësi është nisur për në Antalia, ku do të zhvillojë fazën përgatitore të janarit. Në listën e skuadrës kuksiane është shtuar Donjet Shkodra, por edhe disa të rinj, si Valdrin Hallaçi, i biri i shefit të klubit, Jonuz Hallaçi.

Ndërkaq, në Antalia do të bashkohen me skuadrën shumë lojtarë të cilët do të provohen, para se trajneri Pakult të vendosë cili vlen.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.