Kukësi me dy formacione, Milinkoviç është në “hall”

Skuadra e Kukësit ka një grup të kompletuar, madje mjaft mirë mund të formojë edhe dy formacione në fushën e lojës. Organika është e pasur me lojtarë cilësorë dhe futbollistët e Kukësit shumë mirë mund të zinin vend në formacionin e ekipeve të Superligës, të mos themi se do të ishin luks. Trajneri Mladen Milinkoviç do të ketë luksin të ketë një skuadër të dubluar në pozicione. Dy ekipet e Kukësit mund të jenë si më poshtë.

Formacioni A (4-4-2)

Koliçi

Hallaçi Shameti Alla Rumbullaku

Shtubina Musolli Zeqiri Naser

Bakaj   Alijev

 

Formacioni B (4-1-4-1)

Koci

Idrizi Hoxha Memini Imami

Kumanova

Kale Koldashi Peposhi Etemi

Guri

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online