Kthehet pas 8 ndeshjeve! Talenti i Shqipërisë kthehet nga dëmtimi në Serinë A, është gati për derbin me Bajramin dhe Kumbullën

Marvin Cuni është kthyer te Frosinone pas një kohe të gjatë mungese. Sulmuesi shqiptar ka munguar prej 8 takimesh, për shkakun e një dëmtim që e ka mbajtur larg fushës së blertë. Megjithatë Cuni është kthyer dhe gjendej në stol në takimin e djeshëm të Frosinones kundër Lecce.

Ai ka qëndruar në stol për 90 minuta pasi trajneri nuk ka dashur që ta rrezikojë. Megjithatë pritet që Marvini të marrë minutat e para në derbin e shqiptarëve kundër Sasuolos, atje ku gjendet Marash Kumbulla dhe Nedim Bajrami. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online