Kthehet Baloteli i tmerrshëm, një katastrofë ndaj Napolit

0

Nica u mund mbrëmë nga Napoli, duke luajtur shumë dobët. Faj kishte gjithë skuadra, por nuk mund të mos binte në sy paraqitja skandaloze e Mario Balotelit, i cili kundër një skuadre italiane mendohej se do të kishte motivim të veçantë.

Trajneri Lusien Favre nuk e fshehu tërbimin e tij me sulmuesin, kur pa se Kajehon shënoi për Napolin në fillim të pjesës së dytë, ndërsa Baloteli ishte në mesin e fushës duke u grindur me arbitrin e katërt për një fasho të bardhë që Mario mbante në dorë.

He became embroiled in argument with match officials after his right wrist was bandaged up

While Balotelli was arguing, Napoli scored to effectively kill any hopes of a Nice comeback

“Mario nuk ishte fare në ndeshje, nuk u mundua aspak. Duhej ta kisha zëvendësuar më herët. Ne u përmirësuam kur futa dikë që nuk e njihte askush”, shfryu pas ndeshjes trajneri, i cili ka të drejtë, duke parë statistikat e tmerrshme të SuperMarios (Super, sa fjalë e madhe!).

Në 77 minuta lojë, Baloteli preku 20 herë topin, praktikisht një prekje çdo 4 minuta, duke e humbur 9 herë dhe duke tentuar vetëm 5 pasime, nga të cilat 4 rezultuan të suksesshme!

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online