“Kroaci, sapo keni dërguar nga një v.dekje në çdo familje te Brazilit”! Komenti epik i gazetarit: Latë në zi një komb shumë më të madh

Mes komenteve të shumta për ndeshjen mes Brazilit dhe Kroacisë, ajo që bie në sy është padyshim i Tim Vickery. Gazetari i BBC për Amerikën e Jugut e ka komentuar në këtë mënyrë fitoren e Kroacisë dhe arritjen e saj në gjysmëfinale.

“Kjo është si një vde.kje në çdo familje. Kështu do të ndihen në Brazil në orët e ardhshme. Kroacia ka dërguar në zi një komb shumë më të madh”, shkruan gazetari 57-vjeçar, duke iu referuar kualifikimit të Kroacisë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online