Kriza e Arsenalit nuk ka të ndalur, Venger duket në fundin e rrugëtimit

0

Arsenali është mundur 2-1 me përmbysje sot në Bornemuth dhe është në pikën e vet më të ulët në dekadat e fundit.

Asnjë fitore në 5 ndeshje në vitin 2018, në vendin e gjashtë 4 pikë larg kreut, asnjë përforcim në plan dhe Aleksis Sançez është drejt largimit: më keq se kaq nuk ka ku të shkojë për Topçinjtë.

Venger ka qenë fenomenal gjatë mbretërimit të tij në Londër, më shumë për faktin se e ka pasuruar klubin me rritjen e talenteve dhe menaxhimin e shkëlqyer të një skuadre gjithnjë e më të varfër, or tashmë edhe epoka e francezit po shkon drejt fundit. Tani ose në verë, pak rëndësi ka, Arsenali duhet ta nisë nga e para.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online