Kristiano Ronaldo ndërron shtëpinë e tij, arsyeja e vetme janë delet që e shqetësonin

Kristiano Ronaldo dhe familja e tij e kanë ndërruar shtëpinë që kishin marrë vetëm pak ditë më parë. Portugezi ndodhej në një rezidencë luksoze me 7 dhoma gjumi. Gjithçka dukej e përsosur në pamje të parë. Por Ronaldo është detyruar që të ndërrojë shtëpinë për shkakun e deleve. Familja e portugezit nuk mund të pushonte qetësisht dhe zgjoheshin në orët e para të mëngjesit për shkakun e zhumrës së deleve.

Kështu qëndrimi në shtëpinë luksoze nuk zgjati më shumë se një javë, ndërsa një burim i tha The Sun: “Edhe pse prona ishte e bukur dhe e vendosur mes fushës dhe pyjeve, ajo ishte edhe afër delve që ishin shumë të zhurmshëm në mëngjesin e hershëm”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online