Kreu i FIFA-s sheh nga afër stadiumin në Air Albania, vjen takimi me Armand Dukën

0

Gianni Infantino ka zhvilluar takimin e pritur në ditën e sotme me kreun e FSHF, Armand Duka. Presidenti i FIFA pa nga afër stadiumin e Air Albania dhe më pas kishte një takim me kryeministrin e vendit, Edi Rama. Gjithashtu në orën 18:00, Infantino do të marrë pjesë në eventin e “Shtëpisë së Futbollit”, me inaugurimin e këtij kompleksi sportiv. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FSHF (@fshforg)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.