Korreshi operohet: Kthehem shpejt!

0

I pafat Erlind Korreshi. Mesfushori lushnjar e nis sezonin në spital, për një dëmtim serioz pësuar në Leçe, në miqësoren e para pak ditëve. Lushnja nuk do ta ketë për disa kohë në dispozicion mesfushorin, pasi problemi me gjurin ka qenë serioz dhe është dashur një ndërhyrje kirurgjikale, që Korreshi e ka kryer në Kroaci.

Nga Zagrebi, Korreshi ka postuar një foto,  duke shkruar se operacioni shkoi mirë dhe se kthehet së shpejti në fushë.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.