Komentimi në Shqipëri hesht, ndërron jetë ikona Kosta Grillo

Komentatori dhe gazetari sportiv, Kosta Grillo, ka ndërruar jetë në moshën 59 vjeçare. Pas dy muajsh përballje me Koronavirusin në Turqi, Grillo nuk ia ka dalë dot në këtë betejë.

Kështu komentimi në Shqipëri hesht për një nga figurat më ikonë të saj në transmetimin e ndeshjeve. Sport Ekspres ngushëllon gjithë familjarët dhe të afërmit e Grillos. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online