Kombëtarja, në avion që dje

0

Kombëtarja shqiptare është nisur që mbrëmë për në Tiranë, me fluturim çarter.

Zhgënjimi ishte qartësisht i pranishëm në skuadër dhe pakkush kishte dëshirë të fliste. Humbja djegëse ndaj Spanjës do të analizohet sot në Durrës, edhe pse ndjesia ishte e mirë për pjesën e dytë, ku u rivendosën ekuilibrat e zakonshëm.

Tashmë u kuptua që eksperimenti spanjoll ishte i kotë, por shpresohet që skuadra të rigjejë maksimumin e vet ndaj Italisë, sepse kthehen edhe tre titullarët Mavraj, Kukeli e Roshi.

Pasditen e sotme kuqezinjtë do të stërviten në Durrës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online