“Kjo Shqipëri do të na nderojë në Europian”, Edmond Ruço i bindur: Do të shkojmë shumë larg me këtë grup

Edmond Ruço është i bindur në suksesin e Shqipërisë. Pavarësisht rezultateve të fundit që kanë lënë shije të hidhur tek tifozët, Ruço është shprehur se Kombëtarja ka për të arritur shumë larg, teksa ishte i ftuar në “Ora Sport” që transmetohet në “Ora News”.

“Këta lojtarë nuk i kemi pasur kurrë më herët, pavarësisht rezultateve që kemi pasur kohët e fundit. Besoj se Shqipëria do të na nderojë tani me këtë grup. Me këtë grup që kemi, shpresoj dhe besoj se do të ecim shumë lart”, tha Edmond Ruço. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online