Kjo do të thotë shumë, lojtari i Shqipërisë futet në “Top 10” transferimet e historisë së Interit

0

Sa shumë beson Interi te Asllani? Mjafton që të shohim shifrën e transferimit dhe historinë e zikaltërve, që do të thotë shumë.

Transfermarkt zbulon se mesfushori i Shqipërisë ka hyrë në “Top 10” transferimet më të kushtueshme të zikaltërve për moshën nën U-20. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.