“Kemi dalë fitimtar”, Orges Shehi paralajmëron lojtarët e Tiranës: Do luajmë me kampionët në fuqi të Superiores

Tirana arriti që të fitonte me shifrat 4-1 ndaj Laçit. Tani bardheblutë i pret Teuta dhe Orges Shehi u kujton lojtarëve të tij se po përballen me kampionët në fuqi, pavarësisht formës jo të mirë të rivalit.

“Në futboll ka momente dhe periudha. Jo gjithmonë fiton me çdo kundërshtar, kjo ka ndodhur edhe vjet. Këtë vit ne kemi dalë fitimtar dhe kjo është pozitive të mos harrojmë që Teuta është kampionia në fuqi e Shqipërisë, ka organikë lojtarësh cilësor, është një ndeshje e rëndësishme”, tha Shehi. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online