Kastrioti rinis arratinë, Besëlidhja asnjë shans në Krujë

19 minuta: kaq iu deshën sot Kastriotit për të fituar ndeshjen kundër Besëlidhjes, që duhej të ishte si një finale e vogël, por mbaroi shumë shpejt.

Marku në minutën e 16-të dhe Boçi 3 minuta më pas shënuan golat e fitores 2-0, që i shkëput sërish krutanët, tashmë +5 nga Besa në grupin A të Kategorisë së Parë.

Ndeshje e dominuar nga Kastrioti, që pretendoi edhe një 11-metërsh, që arbitri Jorgji nuk e akordoi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online