Kalimi në grupet e Europës, te Ballkani hapin grup në mesenxher me kundërshtarët e Conference League

Ballkani ka mësuar kundërshtarët në Conference League të cilët do të jenë e Slavia Praha, CFR Cluj dhe Sivasspor. Personat përgjegjës të rrjeteve sociale të Ballkanit kanë bërë diçka të rrallë për tu përshëndetur me ekipet që do të ndajnë fushën.

Në rrjetin social messenger është hapur një grup ku janë futur të gjitha skuadrat e grupit G, ku kanë shkruajtur ” Përshëndetje”. Faqja e Ballkanit e ka publikuar këtë moment në rrjetin social Instagram, ku janë marë shume komente pozitive. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online