“Ka një bisedë private”! Zidan flet për mungesën e Bejl: Nuk do të luajë

0

Një rast i rrallë vjen te Reali i Madridit me Gareth Bejl. Ylli i shumëkritikuar nga tifozët për mungesën e vlerësimit ndaj stemës së ekipit do të marrë të tjera komente negative.

Kjo pasi është vetë trajneri i madrilenëve që i dërgon tifozët në sulm karshi Bejl. Ky i fundit nuk do të jetë në ndeshjen kundër Manchester City dhe Zidan e ka sqaruar:

“Në fund janë shumë gjëra që thuhen. Ka pasur një bisedë private mes nesh dhe ekziston respekti që duhet të jetë mes një lojtari dhe një trajneri. Bejl ka kërkuar vetë që të mos luajë ndaj Manchester City”, u shpreh Zidan. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.