Ka mbetur pa ekip, ish-lojtari I klubeve italiane çudit dhe kërkon PlayStation: Të paktën të luaj diku

0

Tonci Kukoc është kthyer në qendër të vëmendjes në Kroaci, po këtë herë jo nga fusha e lojës. Ish-futbolisti i Breshias dhe Livornos ka mbetur pa ekip pas aventurës së fundit te Opatija. Kjo e ka nxitur të marrë pjesë në një promocion në rrjetet sociale.

“Nuk kam një klub për momentin, kështu që të paktën të luaj diku sa të gjej një ekip”, komenton Kukoc, teksa faqja kërkon një arsye përse i nevojitet një PlayStation 5 në mënyrë që të bëhen pjesë e promocionit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.