Ka fituar besimin e madh të Murinjos! Tani po luan çdo tre ditë, Murinjo ul në stol Smalling dhe nuk prek Kumbullën

Nga qëndrimi në stol për një kohë të gjatë te ndeshjet e luajtura në çdo tre ditë. Ky është ndryshimi i Marash Kumbullës në vetëm fare pak kohë. Tashmë mbrojtësi shqiptar ka fituar besimin e Murinjos.

Pas super ndeshjes së zhvilluar ndaj Atalantës, kurrsesi nuk mund të prekej lojtari i Kombëtares ndaj Viteses. Në formacionin zyrtar për ndeshjen e Conference League shihet rikthimi i Ibanez që humbi vendin nga Kumbulla, por këtë herë është prekur Smalling dhe mbrojtësi shqiptar ka marrë vendin e tij. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online