“Ka ardhur ky moment”! Dosti tregon trajnerin që i jep sukses Partizanit: Shpëtim Duro

0

Partizani është duke kaluar një moment të vështirë sa i përket rezultateve të arritura në Superiore. Kjo skuadër ka shpërdoruar disa mundësi për të arritur dhe parakaluar Tiranën.

Nga ana tjetër, Edmond Dosti mbetet i sigurt se vetëm Shpëtim Duro mund ta shpëtojë Partizanin.

“Është momenti i tifozerisë së kuqe, ka kohë që ka ardhur ky moment. Le ta tregojnë se sa fuqi kanë, askush tjetër nuk mund ta nxjerri nga balta ku ka rënë…përveç ju tifozave, Demit dhe Duros”, shkruan Dosti. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.