Juve-Barcelona, testi i luksit në Nju Jork!

Juventusi dhe Barcelona në daljen e tyre të parë… Një miqësore luksi mbetet e tillë edhe pse jashtë kufijve europianë. Në Nju Jork, për pak minuta do të luhet sfida e parë e bardhezinjve dhe katalanasve, ndërsa formacionet që kanë zgjedhur dy trajnerët janë këto:

Juventus: Bufon; Lihtshtajner, Benatia, Barzalji, Asamoah; Kedira, Markizio; Sturaro, Lemina, Bentankur; Manxhukiç.

Barcelona: Silesen; Vidal, Pike, Maskerano, Dinje; Rakitiç, Samper, Iniesta, Mesi, P.Alkaser, Nejmar.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online