Jo vetëm banderola kundër, tifozët shpalosin mbështetjen për Hysajn jashtë stadiumit

0

Tifozët e Lacios janë ndarë në dy grupime tekaa disa mbështesin Elseid Hysajn dhe të tjerë e cilësojnë si “krimb”. Në Twitter ka pasur reagim të tifozëve duke i ardhur në mbështetje mbrojtësit shqiptar me kryefjalên: “Unë jam me Hysajn”.

Në ditën e sotme u hap edhe një banderolë jashtë stadiumit Olimpico: “Daje Hysaj”. Futbollisti shqiptar i është përgjigjur gjithë kritikave me golin e shënuar në miqësore për t’i heshtur tifozët kritik. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.