Jo vetëm Armando Broja me Chelsea! Shansi i jetës edhe për Xhakomo Vrionin në verë, Allegri e planifikon në ekipin e parë të Juventusit

Kjo verë do të jetë shumë e nxehtë për dy prej legjionarëve të Kombëtares, Armando Brojën dhe Xhakomo Vrionin. Të dy këta sulmues kanë shansin e jetës dhe karrierës së tyre, prej së cilës mund të përfitojë edhe Shqipëria.

Nëse Tuchel e zyrtarizoi Brojën për provën që do të ketë para nisjes së sezonit, e njëjta situatë gjendet edhe për Vrionin. Allegri ka planifikuar që ta marrë në turin veror sulmuesin shqiptar për ta parë më nga afër pas golave të shumtë që shënoi në Austri, duke barazuar edhe Adeyemin që kaloi te Dortmundi. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online