Jevtoviç: Nuk e prisnim kaq të vështirë. Në Beograd stadiumi do jetë plot

0

Mesfushori i rëndësishëm i Partizanit të Beogradit, Marko Jevtoviç, ka komentuar barazimin e djeshëm kundër Skënderbeut, duke pranuar se ka mbetur paksa i befasuar nga niveli i skuadrës korçare. Ishte një ndeshje shumë korrekte dhe e ekuilibruar, që mund të fitohej nga secila skuadër, sipas serbit: “Nuk e prisnim një ndeshje të tillë, ishte një sfidë mjaft e vështirë, e fortë. Skënderbeu është një skuadër e mirë dhe luajti mirë, nuk na la shumë hapësira. I patëm shanset, por fatkeqësisht nuk ditëm t’i shfrytëzonim. Sfidë e ekuilibruar, të dyja palët luajtën mirë në fakt dhe nuk ishte çudi nëse fitonin edhe ata”.
Atmosfera në Elbasan nuk krahasohet me atë në Beograd, sipas Jevtoviçit: “Prisja që stadiumi të ishte plot, por nuk ndodhi ashtu. Atmosfera ishte e qetë, asnjë problem. Në Beograd do të jetë plot, rreth 30 mijë persona, ky është avantazh për ne”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online