Everton-Lion, boks masiv me pjesëmarrjen e tifozëve

0

Skena absurde në sfidën mes Evertonit e Lionit në Europa League. Një debat mes dy lojtarëve është kthyer në një sherr masiv me pjesëmarjen e të gjithëve.

Protagonistë edhe tifozët, që marrin pjesë në “festë”, aq sa duket edhe një person me fëmijë në krah që bën detyrën, duke goditur edhe ai.

UEFA ka hapur nja hetim në ngarkim të të dyja ekipeve, por më shumë rrezikon Evertoni, për organizim të dobët dhe mungesë kontrolli mbi tifozët.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.