Jemi të pafat! Nuk mjaftoi Cikalleshi dhe Gjimshiti, Shqipëria rrezikon të humbas edhe Gjasulën ndaj Polonisë

Do të luajmë kundër Polonisë në “Air Albania”, por duket se fati nuk është me kuqezinjtë në nisje të këtij takimi. Sikur të mos mjaftonte dëmtimi i Gjimshitit, Cikalleshi rezultoi me COVID para ndeshjes dhe do të mungojë ndaj Polonisë.

Por nuk mbyllet këtu, pasi lajmet negative vazhdojnë për Shqipërinë. Në raportimet e fundit, Telesport zbulon se Klaus Gjasula ka shfaqur shenja të infektimit dhe ndodhet në izolim, atje ku po kryhen testet e fundit. Nëse lojtari do të rezultonte pozitiv, atëherë nuk mund të luajë ndaj Polonisë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online