Jemi të pafat! Nuk mjaftoi Cikalleshi dhe Gjimshiti, Shqipëria rrezikon të humbas edhe Gjasulën ndaj Polonisë

0

Do të luajmë kundër Polonisë në “Air Albania”, por duket se fati nuk është me kuqezinjtë në nisje të këtij takimi. Sikur të mos mjaftonte dëmtimi i Gjimshitit, Cikalleshi rezultoi me COVID para ndeshjes dhe do të mungojë ndaj Polonisë.

Por nuk mbyllet këtu, pasi lajmet negative vazhdojnë për Shqipërinë. Në raportimet e fundit, Telesport zbulon se Klaus Gjasula ka shfaqur shenja të infektimit dhe ndodhet në izolim, atje ku po kryhen testet e fundit. Nëse lojtari do të rezultonte pozitiv, atëherë nuk mund të luajë ndaj Polonisë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.