“Ja ku është Brazili juaj”! Në Serbi e festuan golin e Neymar si ta kishte shënuar Vlahovic, por kroatët i bën të përtypnin fjalët (VIDEO)

Brazili u eliminua nga Kroacia në ruletën ruse. Por në Serbi kanë festuar për golin e Neymar si të ishte i shënuar nga Vlahocic apo Mitrovic.

“Ja ku është Brazili juaj”, tha komentatori i televizionit serb, RTS. Sigurisht që duke parë inatin dhe marrëdhënien që kanë me Kroacinë, në Serbi janë mërzitur shumë nga verdikti i kësaj çerekfinale. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online