Ivan Balliu merr pasaportën, tani në kombëtare

0

Ivan Balliu është një nga prurjet e reja të kombëtares shqiptare. Trajneri Kristian Panuçi ka ndjekur mbrojtësin dhe e ka përfshirë në listë për ndeshjete ardhshme.

Kjo ka bërë që FSHF të dërgojë emrin e Balliut në presidencë, për pajisje me pasaportë.

Presidenti Meta ka dekretuar dhënien e pasaportës shqiptare për Balliun, rritur në Spanjë, por edhe për Bardhec Bytyqin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online