“Ishte përsëri gjigant”! La Liga duartroket Muriqin në faqen e zyrtare, tregon statistikat e “piratit“

0

Vedat Muriqi ka zhvilluar një tjetër paraqitje fantastike me skuadrën e Majorkës. Sulmuesi shqiptar ka dhënë një asist mbrëmjen e sotme, duke pasuar në mënyrë mjaft të bukur me kokë në golin e dytë të takimit për ekipin ishullor. Pas përfundimit të këtij dueli, La Liga duartroket performancën e shtatlartit dardan në faqen zytare.

“Vedat Muriqi ishte përsëri gjigant“, shkruan faqja zyrtare e La Ligas në “Twitter“, ndërsa më poshtë tregon statistikat e “piratit“. Ky i fundit në 90 minuta lojë ka dhënë një asist, ka fituar 7 duele ajrore, si dhe ka dhënë 15 pasime të mira për shokët e skuadrës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online