Ishte apo jo penallti? Prekja e topit me dorë nga Dumfries, shumë polemika te Barcelona

Interi arriti të fitonte me shifrat 1-0 kundër Barcelonës në ndeshjen e sotme të Champions League. Takimi u vendos nga super goli i Calhanoglu.

Ndërkohë shumë polemika kishte për një rast të Dumfries në minutat e fundit, për një prekje të topit me dorë. VAR e pa momentin dhe u lejua vazhdimi i lojës, ndërsa te Barcelona kishte shumë polemika. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online